Legendary-Metin2
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


Legendary-Metin2
 
προσ admin IiconminihomeΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 προσ admin

Πήγαινε κάτω 
+2
ProstyxoYpotheto
King0fMt2Gr
6 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
King0fMt2Gr




Posts : 17
Join date : 20/06/2012

προσ admin Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: προσ admin   προσ admin Icon_minitimeΚυρ Ιουν 24, 2012 8:20 am

αγαπητε admin εχτεσ ειχεσ νευριασει επειδη ο sgm ειχε καποια αρχεια που χριαζοτανε ο σερβερ για να ανοιξει,και δεν εμπενε μεσα για να σου τα δωσει με αποτελεσμα ο σερβερ να ανιξει στισ 1 εε και τωρα που εχεισ τα αρχεια δεν βλεπω να ανοιγει ο σερβερ...
επισεισ εχτεσ το βραδυ ο σερβερ εκλεισε στισ 11 οπωσ λεει το οραριο ομοσ το οραριο λεει επισεισ οτι ανιγει στισ 8 κατι που δεν εχει γινει ποτε, αφου τον ανιγεισ στισ 1 αφησετον μεχρι τισ 1 το βραδυ, αν σινεχισεισ ετσι δεν πιστεβω να μαζεπσεισ ποτε κοσμο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ProstyxoYpotheto




Posts : 2
Join date : 21/06/2012

προσ admin Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: προσ admin   προσ admin Icon_minitimeΚυρ Ιουν 24, 2012 8:57 am

+10000000000
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[MOD]NaSty
MOD
MOD
[MOD]NaSty


Posts : 28
Join date : 19/06/2012
Age : 27
Location : Ναύπλιο

προσ admin Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: προσ admin   προσ admin Icon_minitimeΚυρ Ιουν 24, 2012 9:07 am

Καλό θα ήταν τα παράπονα σας να του τα λέτε με πμ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mardonioc

mardonioc


Posts : 4
Join date : 22/06/2012
Age : 26
Location : chios

προσ admin Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: προσ admin   προσ admin Icon_minitimeΚυρ Ιουν 24, 2012 9:36 am

+10000000000000000000000000000 και όχι μόνο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ProStuxoS




Posts : 1
Join date : 22/06/2012

προσ admin Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: προσ admin   προσ admin Icon_minitimeΚυρ Ιουν 24, 2012 1:16 pm

+1 απο μενα αλλα πρεπει να καταλαβουμε οτι ανθρωποι ειναι και αφτη και εχουν δουλειες ¨/
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
TheMarco




Posts : 15
Join date : 24/06/2012

προσ admin Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: προσ admin   προσ admin Icon_minitimeΚυρ Ιουν 24, 2012 2:05 pm

Εγώ πραγματικά δεν καταλαμβαίνω τι λέτε!Για σκεφτείτε, τι θα γινότανε αν κάποιος άφηνε το PC του ανοιχτό τοσες ώρες?Το πιό πιθανό ήταν να γινόταν overheat και θα κράσαρε γιατί χρησιμοποιούσε πολύ Memory(aka RAM)! Και τότε αν τον ξαναέβαζε επάνω και ξανακράσαρε το PC του πολλές φορες, θα αργούσατε πολύ, μα πολύ να ξαναδείτε τον σερβερ online! Γιαυτό κατανοέιστε και λίγο του υπόλοιπους! Ξέρω τι λέω γιατί είχα και εγώ τον δικό μου σέρβερ(και έχω αλλα δεν είναι on) και το πάθενε συνέχεια, ώσπου δεν άνοιγε πιά!



Best Regards,
TheMarco
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Χορηγούμενο περιεχομένο





προσ admin Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: προσ admin   προσ admin Icon_minitime

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
προσ admin
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» SOVARA TORA EKLISE GIA ENAN MALAKA PALIO HACKERS ADMIN ANOI3EI TO PLEASE

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Legendary-Metin2 :: Γενική Κατηγορία :: Ιδέες και προτάσεις χρηστών-
Μετάβαση σε: