Legendary-Metin2
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


Legendary-Metin2
 
Μιλισα με τον αντρακλα IiconminihomeΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Μιλισα με τον αντρακλα

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Wolverine




Posts : 8
Join date : 19/06/2012
Age : 28

Μιλισα με τον αντρακλα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Μιλισα με τον αντρακλα   Μιλισα με τον αντρακλα Icon_minitimeΚυρ Ιουν 24, 2012 9:36 pm

Εχω μιλισει με τον περιβοιτο "χακερ" αντρακλα το παιδι ειναι 14 χρονον και ειναι στισ γιτονιες μου τεσπα,αφτο που μου ειπε οτι δεν ειναι αυτος και μαλλον αφτος που χακαρε στον σερβερ χρισιμοπιι το ονομα του ωστε να φαει ο αντρακλας το φτεξιμο,μαλλον ο χακερ πρεπει να ειναι πεκτις του σερβερ που χερει καλα τι κανει και κατασκοπεβει συνεχος,επισης εχω να διλοσο πως ο αντρακλας δεν πεζει να ξερει ι να εχει χακς αποτι ξερω!!και αποτι μου ειπε δεν ασχολειτε καν με τον σερβερ απο τον καιρο που εφαγε ΒΑΝ και ολα αφτα μου τα διαβεβεονι επιδι επισης ελιπε απο το κομπιουτερ οταν εγιναν αφτα,αφτο δεν το ξερω το σιγουρο οτι δεν ιταν φβ τιν ωρα που εγιναν γιατι τον γυρεβα! εγω ειμαι σιγουρος πως καπιος αλλος χρισιμοπιι το ονομα του ετσι για να πεσουν οι κατιγοριες επανω του και ειναι καλα πλιροφοριομενος οπιος και αν ειναι ευχαριστο!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
XxXPsyChoXxX




Posts : 7
Join date : 22/06/2012

Μιλισα με τον αντρακλα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μιλισα με τον αντρακλα   Μιλισα με τον αντρακλα Icon_minitimeΔευ Ιουν 25, 2012 2:26 am

ρε φιλε ειναι ο στρατος?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Valvoline

Valvoline


Posts : 19
Join date : 20/06/2012
Location : Athens

Μιλισα με τον αντρακλα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μιλισα με τον αντρακλα   Μιλισα με τον αντρακλα Icon_minitimeΔευ Ιουν 25, 2012 5:36 am

το ονομα του χακερ ηταν antaklas
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
marinos98




Posts : 1
Join date : 20/06/2012

Μιλισα με τον αντρακλα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μιλισα με τον αντρακλα   Μιλισα με τον αντρακλα Icon_minitimeΔευ Ιουν 25, 2012 9:15 am

valvoline απο πού είσαι?????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Χορηγούμενο περιεχομένο





Μιλισα με τον αντρακλα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μιλισα με τον αντρακλα   Μιλισα με τον αντρακλα Icon_minitime

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Μιλισα με τον αντρακλα
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Legendary-Metin2 :: Γενική Κατηγορία :: Γενική Συζήτηση-
Μετάβαση σε: